Home » Fără categorie » 🔔 Dragi elevi și părinți, asa cum s-a anuntat deja , cursurile vor fi suspendate în perioada 11 – 22 martie 2020, cu posibilitate de prelungire dacă situația de la momentul respectiv o va impune. Cursurile suspendate vor fi recuperate. În această perioadă, vă rog să nu vă expuneți în spații publice. În acest moment, importantă este sănătatea noastră, a tuturor. Măsurile luate sunt pentru a împiedica răspândirea virusului si a ne proteja . Daca vom avea posibilitatea derulării unor cursuri online, va vom comunica . Va doresc tuturor sănătate!

Categorii

Deschideți toate | Inchideți toate